O firmie

Rodzinna firma
z tradycjami

Przedsiebiorstwo Produkcyjno Handlowe "HEROLD" Teresa, Arkadiusz, Edmund Herold zajmuje się skupem trzody chlewnej i bydła, ubojem oraz produkcją wędlin. Jest to firma rodzinna, która funkcjonuje na rynku od 1 października 1998 roku. Siedziba naszej firmy mieści się w malowniczej miejscowości, położonej wśród lasów , miejscowości ZBLEWO, 15 km od Starogardu Gdańskiego w stronę Chojnic.

Od początku naszej działalności, dzięki ciężkiej i solidnej pracy - mającej na celu troskę o klienta, o jak najlepsze poznanie i sprostanie jego potrzebom - wypracowywujemy opinię o sobie.

Wynikiem naszych starań jest produkcja wędlin opierająca się na tradycyjnych recepturach oraz naturalnym smaku, które w większości są wędzone w tradycyjnych wędzarniach na drzewo. Do tradycyjnych wyrobów cieszących się dużym powodzeniem wśród odbiorców hurtowych i detalicznych zaliczamy: pasztetową wiejską, wątrobiankę, salceson czarny, salceson ozorowy, krupnioki, polską podwędzaną. Jakość naszych wyrobów potwierdzona jest licznymi dyplomami i certyfikatami m.in. na konkursie POLSKIEGO PRODUCENTA ŻYWNOŚCI w roku 2003,2004.

Naszym dużym sukcesem jest otrzymanie nagrody HIT PUBLICZNOŚCI na polagrze - farm w poznaniu 2005. Ostatnią nagrodą jaką zdobyliśmy jest nagroda w dziedzinie gospodarki za rok 2007. Największą jednak satysfakcją dla nas jest uznanie dla naszych wyrobów wśród klientów, którzy chętnie i ze smakiem odwiedzają nasze sklepy firmowe mieszczące się w Zblewie przy ul. Młyńskiej 9, w Starogardzie Gdańskim na osiedlu Konstytucji 3-Maja 2a, w Skórczu na pl. wolności 3. Dbając o dobro naszych klientów, nasz zakład spełnia wszystkie normy unijne w zakresie produkcji oraz posiada pozwolenie na sprzedaż wędlin i mięsa na terenie całego kraju oraz UE.

Zapraszamy wszystkich do naszych sklepów firmowych oraz do odwiedzin w naszej firmie, która otoczona jest mnóstwem zieleni i tysiącem kwiatów.

Teresa, Arkadiusz, Edmund Herold